دلبر اما نیازی نداشت!

ساخت وبلاگ
چکیده : غروبی برام پیامک اومد. آقای سنجش کد پیگیری و پرونده رو فرستاد و نوشت که برم پرینت کارت آزمون رو بگی... با عنوان : دلبر اما نیازی نداشت! بخوانید :

غروبی برام پیامک اومد. آقای سنجش کد پیگیری و پرونده رو فرستاد و نوشت که برم پرینت کارت آزمون رو بگیرم و 7 و 8 اردیبهشت هم آزمون ارشد برگزار میشه. پیامک رو بدون تغییر و بدون هیچ توضیحی سند کردم به شماره شوهر پوران. پوران رو که یادتون هست؟

داشتم نحوه کار با مولتی‌متر رو مرور می‌کردم از روی یه ویدئو که فردا برای بچه‌ها توضیحش بدم. بعد دیدم مولتی‌مترای جدید یه بخشی دارن به اسم NCV که بهش میگن فاز یاب. شما مولتی‌متر رو وقتی به سمت سیمی که دارای جریان برقه ببرین با بیب بهتون نشون میده این قضیه رو. فکر کنین یه دستگاهی بود می‌بردیم سمت بدن آدما که ببینیم زندگی زیر پوست‌شون جریان داره؟ یه دستگاهی بود می‌بردیم سمت قلب آدما که بهمون نشون بده عاشق هستن یا نه؟ که دوست‌مون دارن یا نه؟ که وقتی خواب بودن می‌رفتیم بالا سرشون و دستگاه رو روشن می‌کردیم و وقتی صدای بیب می‌اومد چشمامون برق می‌زد و زل می‌زدیم به صورت کج و معوج‌شون که تو بالش فرو رفته بود و ته دلمون قند آب می‌کردن. پوران هم حتما یکی از این دستگاه‌ها می‌خرید.

+ ویوا رئال...

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 4 ارديبهشت 1396 ساعت: 23:46